Adres
ul. Kleeberga 1
56-400 Oleśnica
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7:00-20:00
Sobota: 7:00-16:00
Niedziela: zamknięte

Mrówka Oleśnica

DZIAŁ HANDLOWY - Materiały Budowlane

 

Katarzyna Lipiarz - Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 605 265 140,   71 399 39 65 wew. 23

email: Katarzyna.Lipiarz@dolmat.pl

 

Marcelina Szymańska-Staroń- Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 605 265 145,   71 399 39 65 wew. 27

email: Marcelina.Szymanska-Staron@dolmat.pl

 

Anna Sobczyk - Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 605 265 772,   71 399 39 65 wew. 25

email: Anna.Sobczyk@dolmat.pl

 

Paweł Kołodziejczak - Przedstawiciel Handlowy

tel. 605 265 766,   71 399 39 65 wew. 24

email: Pawel.Kolodziejczak@dolmat.pl

 

 

DZIAŁ HANDLOWY - Instalacje Sanitarne

 

Przemysław Bednarski - Kierownik Działu Instalacje

tel. 603 265 150,   71 399 39 65 wew. 22

email: Przemyslaw.Bednarski@dolmat.pl

 

Radosław Jankowski - Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 603 265 625,   71 399 39 65 wew. 28

email: Radoslaw.Jankowski@dolmat.pl

 

 

HALA SPRZEDAŻY

 

Radosław Kubicki - Kierownik Hali Sprzedaży

tel. 605 265 884,   71 399 39 65 wew. 34

email: radoslaw.kubicki@dolmat.pl