Usługi

Transport Do Państwa dyspozycji są nasze środki transportu. Ciężkie materiały dostarczamy profesjonalnymi samochodami z podnośnikami HDS, mniejsze dostawy realizowane są autami małogabarytowymi. Stawki za kilometr ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości zamówień i odległości. 
Usługi stolarskie

Zakupione u nas towary drewniane lub drewnopochodne możemy dociąć na określony wymiar zgodnie z życzeniami klientów.

Mieszalnik farb

Oprócz bardzo szerokiej oferty produktów gotowych, dzięki posiadaniu specjalistycznego mieszalnika dajemy Państwu możliwość tworzenia własnych kompozycji farb. Mieszalnik pozwala stworzyć kilka tysięcy niepowtarzalnych kolorów, które w jedyny sposób ozdobią Wasze mieszkania.

Zamówienia specjalne

Jeżeli w danej chwili nie posiadamy w ofercie czegoś co jest Państwu potrzebne prosimy poinformować o tym pracowników naszego punktu INFO. Współpraca z bardzo wieloma dostawcami z wszystkich praktycznie branż rynku budowlanego pozwala zaspokoić wszelkie oczekiwania.

Zwrot nadwyżek

Jeśli po zakończeniu prac zostaną Państwu niewykorzystane nadwyżki zakupionych u nas materiałów przyjmiemy je z powrotem zwracając poniesione nakłady. Warunkiem zwrotu jest nienaruszony stan towarów, oraz okazanie dowodu zakupu.

Zakupy ratalne

Nasi klienci mogą dokonywać zakupów w 2 systemach zakupów ratalnych firm AIG i Lukas. Ponadto w naszej ofercie jest specjalna karta kredytowa Grupy PSB i Sygma Banku.